Sākums Metnica un apkārtne Karte
Kā nokļūt Māja Cenas/rezervēšana
Kontakti Atsauksmes  Vasaras aktivitātes   Ziemas aktivitātes Kā nokļūt

Mājas adrese: Austrija, Metnitz A9363, Marktplatz 16.

Ar auto 

No Rīgas - 1600 km, 22 stundas nesteidzoties. Var braukt caur Slovākiju vai Čehiju. Benzīntankā obligāti nopērciet vinjeti braukšanai pa maģistrālēm! Cenas: 4-11 EUR. Austrijā arī nepieciešama vinjete  - 8 EUR 10 dienām (cenas var mainīties). Ja ceļā nogurstat, Polijā varat pārnakšņot - piemēram, viesnīcā FOX ap 100 km no Varšavas Austrijas virzienā. Iesakām izmantot navigatoru. (TomTom vecākās versijas "neredz" Metnicas mājas 16. numuru, tāpēc varat ievadīt 1 - tā ir māja tieši pretī.)

Ar busu

Ja esat izveidojuši lielāku grupu, varat izmantot mūsu autobusa pakalpojumus ar vadītāju. Cenas, laiki - viss sarunājams.

Ar avio

Tiešie lidojumi, ar airBaltic.com:
Rīga - Vīne - Rīga, attālums no Vīnes lidostas līdz Metnicai ir 282 km, aptuvenais braukšanas laiks no lidostas 3 stundas un 15 minūtes.
Rīga - Minhene - Rīga, attālums no Minhenes lidostas Franz Josef Strauß līdz Metnicai ir 347 km, aptuvenais braukšanas laiks 3 stundas un 50 minūtes.
Rīga - Venēcija - Rīga, attālums no Venēcijas lidostas līdz Metnicai ir 319 km, aptuvenais braukšanas laiks 3 stundas un 40 minūtes.
Rīga - Milāna, attālums no Milānas lidostas Malpensa līdz Metnicai ir 568 km, aptuvenais braukšanas laiks ir 5 stundas un 40 minūtes.


Ryanair.com lētās aviolīnijas:
Rīga - Frankfurte (Hahn), attālums no Frankfurt Hahn lidostas līdz Metnicai ir 707 km, aptuvenais braukšanas laiks 7 stundas.
Rīga – Milāna (Bergamo) – Rīga, attālums no Bergamo Orio al Serio lidostas līdz Metnicai ir 526 km, aptuvenais braukšanas laiks 5 stundas.

Ar sabiedrisko transportu

Līdz Metnicai var nokļūt arī ar sabiedrisko transportu no Klāgenfurtes, Vīnes, Minhenes lidostām. Jābrauc ar vilcienu līdz Frīzahas pilsētai (Friesach). Brauciena ilgums un biļetes cena būs atkarīgi no izbraukšanas punkta. No Frīzahas uz Metnicu var aizbraukt ar taksometru, attālums ir 15-17 km. Var braukt arī ar autobusu, bet tas kursē reti, pārsvarā no rītiem.

Taksometrs Metnicas novada robežās maksā 3,20 eiro, neatkarīgi no nobrauktā km skaita (2014). Šo pakalpojumu ērti izmantot, ja vakarā ir vēlme apmeklēt kādu no apkārtnes krodziņiem.