Sākums Metnica un apkārtne Karte
Kā nokļūt Māja Cenas/rezervēšana
Kontakti Atsauksmes  Vasaras aktivitātes   Ziemas aktivitātes 
Kalnu pārgājieni
Velomaršruti
Rodeļi
Izjādes ar zirgiem
Peldēšana
Aktivitātes pie Alpu ezeriem
Baseini un saunas
Raftings
Ūdenskritumi un aizas
Makšķerēšana un medības
Braucieni ar motociklu
Teniss
Aktivitātes ar bērniem
Vēsture, arhitektūra, senatne, pilis
Muzeji
Dabas parki un dārzi
Iepirkšanās, krogi
Citas aktivitātes

Aktivitātes pie Alpu ezeriem

Worthersee

Brīnišķīgais, lielais Worthersee ezers atrodas apmēram 60 km no Metnitz. Tas ir 17 km garš, 1,6 km plats, dziļākajā vietā sasniedz 86 metrus, platība ir 19,39 kv.km. Vasaras gaisa temperatūra Worthersee apkārtnē sasniedz pat 35 grādu atzīmi, bet ūdens temperatūra - 27. Šeit var lieliski pavadīt saulainu un karstu vasaras dienu, gan sauļojoties, gan peldoties. Pludmales ir ļoti piemērotas ģimenēm ar maziem bērniem, jo var plunčāties un peldēties ezerā, spēlēties bērnu laukumiņos vai nodoties dažnedažādām citām aktivitātēm. Pilsētas pludmales ieejas cenas sk. šeit: http://www.stw.at/dateien/Preisliste_Strandbaeder_1fach_12_%282%29.pdf

 

   

Aktivitātes:

1) peldēšanās;

2) dažādi ūdenssporta veidi;

3) ekskursijas braucieni ar kuģīti;

4) braucieni ar piepūšamo riņķi aiz laivas;

5) braucieni ar dažādām laivām (motorlaivu, airu laivu) un katamarāniem;

6) golfs (tuvākā apkārtnē ir ap 13 golfa laukumu);

7) dažādi interesanti apskates objekti apkārtnē:
  • alas Obir Tropfsteinhoehlen, apm. 55 km no Worthersee http://www.woerthersee.com/de/theme/ausflugsziele/  • zoodārzs Rosegg, apm.20 km attālumā no Worthersee, kas ir vecākais Karintijā ar apmēram 400 zvēriem. Starp Rosegg pili un zoodārzu atrodas Austrijas lielākais dārza labirints, kas tika atvērts 2001. gadā, tā kopējā platība ap 2400 kv.m. Ap 3000 dižskabāržu veido 1 km garu dzīvžogu.
  • pils Hochosterwitz, apm. 33 km no Worthersee http://www.burg-hochosterwitz.at/?SIid=115&LAid=   • Austrijas lielākais un skaistākais Rāpuļu zoodārzs Happ http://www.reptilienzoo.at/. Zoodārza platība ir ap 3300 kv. m un šeit ir vairāk nekā 1000 rāpuļu no dažādām pasaules vietām. Var aplūkot gan kobras, klaburčūskas un varānus,  gan arī krokodilus, milzu bruņurupučus un vietējās čūskas.
  • Minimundus (pasaules skaistākās celtnes modeļu versijā) Klāgenfurtē http://www.medienproduktion.at/minimundus/pages/de/DCber-uns.php Pašlaik tur ir apskatāmi ap 140 modeļu. Atvērts no 10. aprīļa līdz 26. oktobrim.
  • Skatu tornis Pyramidenkogel, no 905 m v.j.l. paveras brīnišķīgi skati uz Karintijas kalniem, ezeriem un ielejām līdz pat augsto Tauern kalnu grēdai. Vairāk informācijas: http://www.pyramidenkogel.info/index_01.html

Ossiachersee atrodas apmēram 64 km no Metnicas. Ja brauc ar auto, brauciena ilgums ir apmēram 1 stunda. No vienas puses ezeru ieskauj kalni, otrajā pusē atrodas klosteris ar greznu vēlīnā baroka baznīcu. Vasarā ezera ūdens iesilst līdz pat 27 grādiem.

Aktivitātes:
makšķerēšana, pludmales volejbols, teniss, golfs, minigolfs, jāšana, peldēšana, velosports, paraglaidings, raftings, burāšana, rodeļu trase, skvošs, niršana, pārgājieni, sērfošana, braukšana ar ūdensslēpēm.