Sākums Metnica un apkārtne Karte
Kā nokļūt Māja Cenas/rezervēšana
Kontakti Atsauksmes  Vasaras aktivitātes   Ziemas aktivitātes 
Kalnu pārgājieni
Velomaršruti
Rodeļi
Izjādes ar zirgiem
Peldēšana
Aktivitātes pie Alpu ezeriem
Baseini un saunas
Raftings
Ūdenskritumi un aizas
Makšķerēšana un medības
Braucieni ar motociklu
Teniss
Aktivitātes ar bērniem
Vēsture, arhitektūra, senatne, pilis
Muzeji
Dabas parki un dārzi
Iepirkšanās, krogi
Citas aktivitātes

Izjādes ar zirgiem

Metnitz

Īstu jāšanas paradīzi saviem ciemiņiem piedāvā brīvdienu mājā Haberzettl, Schnatten 18 pie Grades (apmēram 6 km no Metnitz) 9362, telefons +43 4267397. Šeit var mācīties jāt un izbaudīt skaisto Metnicas vai Grades apkārtni zirga mugurā. Haberzettl jāšanas kompleksā katrs jāšanas mīļotājs atradīs sev optimālus apstākļus. Apmācības ir gan iesācējiem, gan arī cilvēkiem ar labām jāšanas prasmēm. Burvīgas izjādes uz nepilnu dienu vai visu dienu ar atbilstošu gidu. Jāšana ar ponijiem un braukšana karietēs. Cena par jāšanas apmācību ir 13,00 eiro stundā. Jāšana ar ponijiem maksā 5,00 eiro stundā. Darbinieki runā vāciski un angliski.

Izbaudiet mierīgu braucienu karietē cauri mežam vai pa lauku pļavu ceļiem. Pēc vēlēšanās var iegriezties kādā mājīgā krodziņā.

Jāšanas iespējas piedāvā arī brīvdienu māja Mauthof Murau pilsētā. Apmācība iesācējiem maksā 10,90 eiro stundā. Ja ņem desmit mācību stundas, kopējā maksa ir 109,00 eiro + 1 stunda bez maksas.

Jāšanu piedāvā arī Kreischberg, Turracher Höhe, Bad Kleinkirchheim, Obertauern, kā arī vairākas citas brīvdienu mājas laukos.