Sākums Metnica un apkārtne Karte
Kā nokļūt Māja Cenas/rezervēšana
Kontakti Atsauksmes  Vasaras aktivitātes   Ziemas aktivitātes 
Kalnu pārgājieni
Velomaršruti
Rodeļi
Izjādes ar zirgiem
Peldēšana
Aktivitātes pie Alpu ezeriem
Baseini un saunas
Raftings
Ūdenskritumi un aizas
Makšķerēšana un medības
Braucieni ar motociklu
Teniss
Aktivitātes ar bērniem
Vēsture, arhitektūra, senatne, pilis
Muzeji
Dabas parki un dārzi
Iepirkšanās, krogi
Citas aktivitātes

Braucieni ar motociklu

Groβglockner augsto Alpu ceļš (Hochalpenstraße) Hohe Tauern Nacionālājā parkā ir īpaši skaists braukšanai ar motociklu. Tas ir pazīstamākais Alpu ceļš ar 36 serpentīnu līkumiem un ved augšā uz Groβglockner virsotni un ledāju Pasterze, kas ir ne tikai Austrijas augstākais kalns ar 3798 augstuma metriem, bet arī visu Austrumalpu augstākais punkts. Ceļu uzbūvēja 1938. gadā un tas ir viens no skaistākajiem pasaulē. No skatu laukumiem var baudīt Karintijas Alpu skaistās virsotnes.

Ceļš ir 48 km garš. Braucot šo posmu, visapkārt paveras elpu aizraujoši skati uz kalnu pļavām, kalnu mežiem, varenām klintīm un mūžīgo ledu, līdz nokļūstat pie pašas ledāja Kaiser-Franz-Josef virsotnes. Var doties arī uz Edelweiss virsotni, kas ir 2572 m augstumā.

Otrs maršruts ved pa Nockalmstaβe Nacionālajā parkā Nockberge. Garums ir 35 km, 52 serpentīnu līkumi. Vēl ir iespējams vizināties pa Gerlos Alpu ceļu.

Vairāk informācijas par braukšanu ar motociklu pa kalnu ceļu var iegūt murtalerhof@murau.at vai telefonu +43 (0) 3534 / 2237, Johann Lassacher, adrese: Steindorf 11, A-8862 Stadl/Mur.