Sākums Metnica un apkārtne Karte
Kā nokļūt Māja Cenas/rezervēšana
Kontakti Atsauksmes  Vasaras aktivitātes   Ziemas aktivitātes 
Kalnu pārgājieni
Velomaršruti
Rodeļi
Izjādes ar zirgiem
Peldēšana
Aktivitātes pie Alpu ezeriem
Baseini un saunas
Raftings
Ūdenskritumi un aizas
Makšķerēšana un medības
Braucieni ar motociklu
Teniss
Aktivitātes ar bērniem
Vēsture, arhitektūra, senatne, pilis
Muzeji
Dabas parki un dārzi
Iepirkšanās, krogi
Citas aktivitātes

Ūdenskritumi un aizas

Günster ūdenskritums
Augstākais Austrijas federālās zemes Štīrijas ūdenskritums, 65 m. Bezmaksas stāvvieta atrodas pie ūdenskrituma un Schöder-Krakaudorf ielā. No Murau pilsētas ūdenskritums ir sasniedzams 19 minūtēs.

Gragger aiza
Šeit var apskatīt ūdenskritumu ar 12 m augstām kaskādēm. Atrodas 29 minūšu braucienā no Murau pilsētas. Ļoti iemīļots dabas objekts karstās vasaras dienās, jo šeit ir patīkami vēss. Iespējams staigāt gida pavadībā.

Tscheppa aiza
Atrodas 76 km no Metnicas, pie pilsētiņas Ferlach. Aiza ir 1,2 km gara. Šeit ir izveidoti vairāki pastaigu maršruti, no vienkāršiem līdz sarežģītiem. Apmeklētāji var apbrīnot 26 m augsto Tschauko ūdenskritumu un vairākus mazākus strautiņus. Pārgājiena ilgums ir no 2 līdz 3 stundām. Kājās jābūt ērtiem un stabiliem pārgājienu apaviem. Atvērts no maija līdz oktobrim.

Ja ar pastaigām vēl nav gana, spēkus var izmēģināt šķēršļu piedzīvojumu parkā, kas ir līdzīgs Siguldas piedzīvojumu parkam Mežakaķis.

 Krimmler ūdenskritumi
380 m augstie Krimmler ūdenskritumi atrodas 230 km no Metnicas un ir augstākie Eiropā, kā arī fascinējošs dabas brīnums, ko noteikti būtu vērts apskatīt. Ūdenskritums veidojas no upes Krimmler Ache, kas tek cauri kalnu pļavām un tālāk kā ledāja strauts gāžas lejā no stāvajām klintīm, veidojot putojošu straumi. Ap ūdenskritumu Austrijas Alpu biedrība ir izveidojusi interesantu pastaigu taku, kas ved no ūdenskrituma apakšas līdz augšai. To var iziet apmēram 1 stundas laikā.

unerefall

obererfall

winerwasserfall