Sākums Metnica un apkārtne Karte
Kā nokļūt Māja Cenas/rezervēšana
Kontakti Atsauksmes  Vasaras aktivitātes   Ziemas aktivitātes 
Kalnu pārgājieni
Velomaršruti
Rodeļi
Izjādes ar zirgiem
Peldēšana
Aktivitātes pie Alpu ezeriem
Baseini un saunas
Raftings
Ūdenskritumi un aizas
Makšķerēšana un medības
Braucieni ar motociklu
Teniss
Aktivitātes ar bērniem
Vēsture, arhitektūra, senatne, pilis
Muzeji
Dabas parki un dārzi
Iepirkšanās, krogi
Citas aktivitātes

Velomaršruti

Visi Karintijas veloceliņi ved pretim saulei, kalniem un ūdenim. Austrijas dienvidi ar daudzajām saulainajām dienām gadā, kā arī ar pievilcīgajiem ūdeņiem, ir vilinošs velopiedzīvojums gan pavasarī un vasarā, gan arī rudenī.
Metnicā ir iespēja izīrēt velosipēdus, vizināties pa skaistajām dabas takām un izbaudīt burvīgās ainavas Metnicas ielejā. Apkārtesošie kalni ir piemēroti braukšanai ar kalnu riteņiem.

Metnitz veloceliņš ved uz Teichl. Pa asfaltētu ceļu tas iet ar lēzenu kāpumu līdz pat apdzīvotai vietai Weyrer, kur sākas lokveida maršruts. Pēc tam tas ved pa Schotter ceļu augšup līdz pat vlg. Oberen Dörfler (Marcher). Tālāk aiz zemnieku sētas pašā augstākajā Teichl velobrauciena punktā atrodas omulīga atpūtas vieta. Tad pa Waldstraße un nelielu šauru taku nonāk līdz Schoberhof. No turienes ceļš iet lejā uz Roßbachgraben. Stāvais nobrauciens prasa lielu koncentrēšanos. Nonākot pie Marhofer, atkal sākas asfalts, no šejienes var mierīgi riteņot tālāk līdz biolauksaimniecībai Stampfer. Pēc Weyrer ciemata lokveida maršruts noslēdzas. Tālāk ceļš ved uz sākuma punktu.

Maršruta kopējais garums ir 8450 metri (lokveida maršruta garums 7600 m). Augstuma starpība: Metnica 850 m, augstākais punkts 1069 m. Norādes: koka dēlīši ar logo un attiecīgi numuri.

No Metnicas ar velo var braukt arī līdz ciematiņam Grades, 3 km. 
Garāks brauciens iznāk līdz Feistritz, 9 km. 
Līdz Flattnitz ir18 km. Šeit var uzbraukt kalnos ar pacēlāju un doties pastaigās.
Līdz skaistajai viduslaiku pilsētiņai Friesach ir 17 km.
Ar velosipēdu var braukt arī līdz Glödnitz, 26 km no Metnicas, velosipēdus var izīrēt un braukāt pa Kreischberg, Turracher Höhe, Gerlitzen un Villach apkārtni.


Mur veloceliņš
Skaistākais velomaršruts apkārtnē viennozīmīgi ved pa Mur velo celiņu. Tas sākas tur, kur iztek Mur upe nacionālajā parkā Hohe Tauern, Salzburg Lungau un noslēdzas pie Bad Radkersburg. Vairāk informācijas: http://www.steiermark.com/de/page.asp?id=1589


Velosipēdus Metnicā var izīrēt pie Günther Kerschbaumer, KFZ-Werkstätte, Tankstelle, telefons +43 4267/437 vai ciematā Grades pie Christine Seidl, brīvdienu mājā Haberzettl, telefons +43 4267/397.